O nás

Ondra

Kapitán a vrchní velitel uskupení. Baskytara.Na basu začal hrát jako samouk, když ve škole vznikala punková kapela, a to jen proto, že na ni nikdo jinej hrát nechtěl. Po působení v několika sklepně garážovejch kapelách zjistil, že mu nezbude nic jinýho, než začít navštěvovat učitele hry na basu. Později chodil do Rockové školy v klubu Mlejn v Praze. Byl zakládajícím členem kapely Fiannan (irský folk), která hraje dodnes. Hrál také v bluesrockové kapele Cars cradle/Kolíbka. Momentálně veškerý svoje úspory cpe do bas, stavěných jemu na míru (levák, no) od Standy Papeže.

Sólový vokál, cajon a rozličné perkuse.Od dětství chodila do sboru, kde to dotáhla až na soprán. Ovšem když bylo třeba, zaskočila i za třetí hlas. Souběžně ji taky uchvátila prkna, která znamenají svět - na nich strávila bezmála třicet let. Její vysněná role byla, je a bude Alena z Noci na Karlštejně, kterou si skutečně zahrála v roce 2013 na domovské scéně divadla sedlčanských ochotníků.Před čtyřmi roky se ale rozhodla upřednostnit kapelu. A my máme to štěstí, že zrovna kapelu HRST. Aby na pódiích nestála jen jako chudá příbuzná, rozhodla se mlátit do cajonu. A rovnou na něm i sedí, což se teda hodí.

Jorge

Kytary, sólový vokál, texty.Od mládí tíhnul ke sladkýmu dřevu. Válel tak, že nejednomu otrlému pijanovi u táboráku zaskočil rum!Fakt hodně se snažil, aby hrou na kytaru upoutal pozornost alespoň holek, ale hrál tak nesměle, že ho přes ostatní nástroje nebylo slyšet. Reputaci si napravuje u nás, kde má dostatek prostoru nejen na akustiku, ale i na elektriku. A aby toho nebylo málo (asi fakt nějakej komplex z mládí), tak ho necháváme i zpívat a přetextovávat z cizích jazyků do našeho rodného.

Ív

Housle, doprovodný vokál.Od první třídy byla tejraná hodinami houslí v lidušce a hrozně ji to nebavilo. Všecko se změnilo, až když v jedenácti letech objevila cimbálku. Dvacet let hrála na housle i violu ve spoustě různých cimbálek dětských i dospělých. To v ní zanechalo nesmazatelné stopy, takže ať už s námi v HRSTi hraje písně irské, bretaňské či novozélandské - všechny okoření svým jihomoravským projevem.Housle, na který hraje, jsou pětistrunný a úplně celý karbonový! Ano, my taky nevíme, co to je.